LOKALITA

Bezpečný a pokojný domov, iba na krok od mesta

Cieľom nášho projektu je vybudovanie bezpečného, pokojného a komfortného obytného komplexu a to všetko iba na pár minút od mesta. Našim obyvateľom by sme chceli vybudovať štýlový a zároveň moderný obytný komplex v takom prostredí, kam sa nedostane hluk z mesta a ani ovzdušie nie je znečistené žiadnymi priemyselnými exhalátmi. Rodinné domy bude obklopovať rozľahlá zeleň, udržiavané parky a bezproblémové parkovanie. Medzi naše hlavné ciele patrí bezpečnosť obyvateľov, ktorého garanciou bude moderné riadenie vstupu.
V cene predmetného pozemku sú zahrnuté všetky inžinierske siete (kanalizácia, voda, plyn, elektrina) ako aj prístupové cesty k jednotlivým pozemkom.

Mestská časť Hadovce

Hadovce sa nachádzajú na kraji Komárna, sú obklopené rodinnými domami a pokojným prostredím. V blízkosti nie je a ani nebude žiadny priemyselný park, ani sídlisko, pretože územný plán rozvoja mesta to neumožňuje. V priebehu 10 minút sa môžete ocitnúť v krásnom prostredí prírody s vynikajúcimi možnosťami na šport a za takýto istý čas sa môžete dostať aj do centra mesta. Tadiaľto vedie aj trasa Komárno – Kolárovo; bez problémov sa dostanete za krátky čas na hlavnú cestu do Bratislavy. K tomu všetkému bude v blízkosti viesť aj prístupová cesta k novému mostu cez Dunaj ako aj obchvat mesta na Nitru.